fbpx
  • 22 kwietnia 2021

Webinar Helvar: The office revolution is now

Data
11 maja

Godzina
11:00-12:00

Miejsce
Online

Cena
bezpłatnie

Webinar Helvar: The office revolution is now

Webinar Helvar: The office revolution is now 1024 337 PLGBC

Pojawienie się koronawirusa wywróciło do górny nogami dotychczas nam znane standardy pracy. Pracownicy porzucili przestrzeń biurową na rzecz pracy zdalnej (home office). Jakie losy czekają obecnie puste biurowce? Co pracodawcy mogą zrobić, żeby przyciągnąć pracowników z powrotem do biur?

Inteligentne, zrównoważone, adaptowalne do zmian, sprzyjające dobremu samopoczuciu oraz produktywności biura, odgrywają istotną rolę w zachęcaniu pracowników do powrotu. Ilkka Mäkelä (Helvar) obserwuje, jak zmienia się wykorzystanie biur w świetle wydarzeń ostatniego roku. Zaprezentuje, w jaki sposób inteligentna technologia może pomóc w uczynieniu powrotu do biura atrakcyjną i bezpieczną opcją.

Gościem webinaru będzie Anders Stenbäck (Wiceprezes ds. oferty i usług w YIT). Stenbäck rzuci światło na ewolucję w kierunku hybrydowego modelu pracy. YIT jest jedną z największych firm budowlanych w Europie Północnej, która tworzy lepsze środowisko życia poprzez rozwój i budowę mieszkań, lokali użytkowych, infrastruktury i całych obszarów.

Światło jest jednym z obszarów WELL Building Standard®. Omówimy, w jaki sposób oświetlenie zapewnia idealne warunki wspierające produktywność i dobre samopoczucie pracowników. Poruszymy zagadnienia rytmu dobowego, automatyzacji oświetlenia, poziomu zajętości powierzchni oraz integracji z innymi systemami BMS. WELL Building Standard® oferuje doskonałą strukturę popartą badaniami, które przedstawiają związek pomiędzy budynkami a wpływem na zdrowie i dobre samopoczucie ludzi przebywających w tych budynkach.