• 21 listopada 2022

Webinar: Program e-learningowy Level(s)

Data
1 grudnia

Godzina
10:00-11:45

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

Webinar: Program e-learningowy Level(s)

Webinar: Program e-learningowy Level(s) 1024 576 PLGBC

Level(s) to unijne ramy wspólnego języka dla monitorowania i oceny zrównoważonego charakteru budynków. Jest to punkt wyjścia dla  stosowania zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w naszym środowisku zabudowanym. Oferuje dogłębnie przetestowany system pomiaru i wspierania ulepszeń, od etapu projektu aż do końca cyklu życia. Może być stosowany zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurach.

Komisja Europejska organizuje webinar, podczas którego przedstawi program e-learningowy, którego celem jest pomoc w przeprowadzeniu pierwszej oceny budynku z wykorzystaniem ram Level(s). Sesja obejmie również nowe narzędzie do wyceny i oceny (CAT), które uprości ocenę Level(s).

Nie przegap swojej szansy i dołącz do webinaru w czwartek, 1 grudnia 2022 roku, 10:00 – 11:45 CET

Webinar pomoże Ci:

  • Zrozumieć, jakie korzyści płyną z Level(s) dla ekspertów w obszarze budynków.
  • Zobaczyć, w jaki sposób program e-learningowy może przygotować Cię do rozpoczęcia stosowania Level(s) w Twoim środowisku pracy.
  • Dowiedzieć się, w jaki sposób narzędzie do wyceny i oceny uprości proces realizacji oceny zrównoważonego charakteru budynku przy użyciu Level(s).
  • Uzyskać odpowiedzi na pytania w trakcie sesji interaktywnych.

Zapisz się i zapoznaj z programem: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/34371014-4e1c-2e00-303d-648f86d9dbba

Uwaga: Webinar odbędzie się według tego samego programu, co podczas sesji z 3 czerwca tego roku. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie mogły uczestniczyć w pierwszej sesji, jednak wszyscy uczestnicy są mile widziani.

Wydarzenie prowadzone w całości w języku angielskim.

Skip to content