fbpx
  • 6 kwietnia 2022

XII Kongres Stolarki Polskiej

Data
26 maja

Godzina
10:25

Miejsce
Warszawa

Cena

XII Kongres Stolarki Polskiej

XII Kongres Stolarki Polskiej 864 368 PLGBC

Kongres Stolarki Polskiej ­– najbardziej oczekiwane wydarzenie w branży stolarki budowlanej – powraca w stacjonarnej formie. Już 26 maja br., w ramach XII edycji wydarzenia, w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, spotkają się przedstawiciele branży stolarki budowlanej, świata biznesu, nauki oraz mediów. Przewidziany jest bogaty program merytoryczny, składający się z dwóch bloków tematycznych. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest patronem tego wydarzenia. Wśród prelegentów Dorota Bartosz, Dyrektor Techniczna ds. Budownictwa Zrównoważonego w Stowarzyszeniu.

Kongres Stolarki Polskiej wyróżnia przede wszystkim dopracowany w każdym szczególe program merytoryczny, który jest zawsze odpowiedzią na aktualne potrzeby i wyzwania w branży stolarki budowlanej. To zatem wyjątkowa platforma inicjująca dyskusję na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem firm produkujących m.in. okna, osłony okienne, drzwi, bramy garażowe czy systemy montażowe. Udział w wydarzeniu jest doskonałą okazją do poznania aktualnych trendów rynkowych oraz wymiany poglądów i doświadczeń podczas networkingu.

W tym roku przewidziane są dwa bloki tematyczne: biznesowy i marketingowy. Po części merytorycznej przewidziana jest uroczysta Gala, podczas której, zgodnie z tradycją wręczone zostaną branżowe nagrody i wyróżnienia.