9 MAJA 2024
10.00-11.00
ONLINE
TYLKO DLA CZŁONKÓW PLGBC

PLGBC CEO_CALL: ESG – raportowanie i wyzwania dla budownictwa

PLGBC_online
Szkolenie

PLGBC CEO_CALL to nowy format aktywności PLGBC skierowany do osób zarządzających organizacjami i firmami członkowskimi zrzeszonymi w ramach stowarzyszenia. Będzie to cykl spotkań z ekspertami branży w obszarze najważniejszych kwestii wpływających na rozwój konkurencyjności i budowanie przewagi w zakresie zrównoważonego budownictwa dla członków PLGBC.

PLGBC CEO_CALL: ESG – raportowanie i wyzwania dla budownictwa

Podczas PLGBC CEO_CALL skupimy się na realnych rozwiązaniach, sprawdzonych rekomendacjach i doświadczeniu niekwestionowanych liderów.

Agenda spotkania:

  1. Dekarbonizacja – co to dla nas oznacza w praktyce? Jak to się wiąże z zielonymi umowami? Przedstawimy interesy wynajmującego i najemcy, a także ramy czasowe poszczególnych etapów i regulacje prawne
  2. Audyty – co podlega weryfikacji w trakcie audytu? Zaprezentujemy kluczowe wnioski z przeprowadzonych dotychczas audytów, a także rozwiązania, które będą wchodzić w życie, opowiemy o tym, co dekarbonizacja może oznaczać w praktyce i jakie niematerialne korzyści można dzięki niej osiągnąć. Jak wybór nieruchomości i jej przygotowanie wpływa na dekarbonizację operacyjną i wbudowaną.
  3. Skąd wziąć finansowanie na zieloną transformację? Opowiemy o tym, jak pozyskać środki publiczne i jak wygląda proces wypłaty środków. Dlaczego ważne jest mapowanie aktualnie dostępnych programów.

Spotkanie poprowadzą:

Andrzej Gutowski
Director CEE
Sustainability Services | Strategic Advisory ESG
Colliers

Monika Dmitruk
Director
Building Consultancy Project Management
Colliers

Łucja Sromecka
Associate Director
Strategic Advisory
Colliers

Format spotkania jest zamknięty – tylko dla przedstawicieli firm członkowskich PLGBC pełniących określoną funkcję w organizacji.
Spotkania są bezpłatne, nakierowane na poszerzanie wiedzy i podtrzymywanie relacji biznesowych.

REJESTRACJA TYLKO PRZEZ INDYWIDUALNE ZAPROSZENIA.

Wydarzenie organizowane w partnerstwie z firmą Colliers.

CENA: TYLKO DLA CZŁONKÓW PLGBC