7 MARCA 2024
14:00-17:00
GLIWICE

Warsztaty APA Group: Technologiczne rewolucje

Spotkanie
Warsztat

Członek PLGBC – APA Group – zaprasza do udziału w pierwszym wydarzeniu z serii „Technologiczne rewolucje. Warsztaty innowacyjnych rozwiązań dla produkcji”, które odbędzie się 7 marca w Centrum Testowania Technologii 4.0 w Gliwicach.

Warsztaty APA Group: Technologiczne rewolucje
Zarejestruj się

Dlaczego warto dołączyć?

  • Interaktywne sesje warsztatowe obejmujące najnowsze trendy w obszarze technologii.
  • Sesja problem solving skupiona na wypracowaniu skutecznych rozwiązań dla produkcji.
  • Praktyczne wskazówki oparte na doświadczeniu Phoenix Contact i APA Group.
  • Case studies przedstawiające najlepsze praktyki w danej dziedzinie.
  • Poczęstunek i networking.

Uczestnicy będą mieli szansę na rozwiązanie swojego problemu i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które mogą zastosować w swojej działalności biznesowej. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, a także dla tych, którzy po prostu szukają inspiracji i nowych, ekscytujących doświadczeń.

Spotkania te są skierowane do profesjonalistów i entuzjastów branży technologicznej, którzy chcą nie tylko zdobywać wiedzę, ale także praktycznie wykorzystywać nowe technologie do tworzenia efektywnych rozwiązań.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia eksperci z Phoenix Contact oraz APA Group poprowadzą sesje warsztatowe, obejmujące najnowsze trendy branżowe, zmiany w ustawodawstwie oraz case study ilustrujące najlepsze praktyki w danej dziedzinie.

️Po zakończonych warsztatach zaplanowano 30-minutową sesję dyskusyjną. W trakcie „Problem Solving” inżynierowie APA Group wraz z ekspertami Phoenix Contact podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie zgłębić aspekty praktyczne oraz zidentyfikować możliwe rozwiązania.

Warsztaty Innowacyjnych Rozwiązań dla Produkcji odbędą się już 7 marca w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zarejestruj się