• 6 maja 2021

Zamknięcie IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Zamknięcie IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Zamknięcie IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate 480 600 PLGBC

Mamy zaszczyt ogłosić, że 4. edycja konkursu Top Woman in Real Estate, którego PLGBC jest partnerem wspierającym, została zamknięta.

26 kwietnia odbyły się obrady kapituły Jury, podczas których 46 osób – prezesi i dyrektorzy zarządzający firmami z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatki poprzedniej edycji – wybrało finalistki z ponad 120 nadesłanych zgłoszeń. Organizatorzy dziękują wszystkim kandydatkom i zgłaszającym oraz Jurorom, którzy włożyli bardzo dużo pracy w przeczytanie i ocenę nadesłanych zgłoszeń.

Zagłosuj na Top Woman in Real Estate 2021 – Internet Voting

Zachęcamy do głosowania na Top Woman in Real Estate 2021 – Winner of the online voting, która wyłoniona zostanie spośród finalistek. Jest to kategoria specjalna, w której internauci wybierają najbardziej rozpoznawalną osobę w branży nieruchomości. Wszelkie informacje na temat przebiegu i trwania głosowania dostępne są tutaj:  https://www.topwoman.pl/glosowanie-2021/ W kategorii Top Woman in Real Estate – Internet Voting internauci wybierają spośród nominowanych pań najpopularniejszą osobę ubiegłego roku w branży nieruchomości. Kryteriami oceny są:

 • rozpoznawalność w branży,
 • bycie ekspertem w swojej dziedzinie i branie czynnego udziału w spotkaniach merytorycznych w branży,
 • umiejętność dzielenia się wiedzą,
 • osiąganie sukcesów zauważalnych przez branżę,
 • organizacja działań mających na celu integrację z innymi przedstawicielkami branży,
 • propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników,
 • wdrażanie rozwiązań uwzgledniających dobro środowiska naturalnego,
 • wybitne osiągnięcia zawodowe i podejmowanie nowych wyzwań,
 • mentoring i aktywna pomoc innym w rozwiązywaniu problemów,
 • odwaga w prezentowaniu nowych idei i rozwiązań,
 • nieposzlakowana opinia.

Weź udział w gali wyłaniającej laureatki konkursu

Wszystkie laureatki ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali Top Woman in Real Estate 2021. Nagrodzony zostanie również zespół zarządzany przez kobietę oraz firma wspierająca kobiety. Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie zostanie podzielone na dwa dni. Pierwsza część gali odbędzie się 23 czerwca 2021, a druga dzień później – 24 czerwca, w ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie. Gala przygotowana zostanie z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba biletów, z uwagi na ograniczenia związane z liczbą osób na wydarzeniach, w tym roku jest bardzo limitowana. Link do wydarzenia: https://www.topwoman.pl/events/gala-top-woman-in-real-estate/

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. To jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, które wyróżniają kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki startowały w 18 kategoriach, w tym w czterech kategoriach specjalnych, w których wyłoniony został najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybrało po pięć finalistek z 14 kategorii podstawowych. Podczas uroczystej Gali planowanej na 23 oraz 24 czerwca 2021 zostaną wyłonione laureatki w każdej z nich. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Partnerem Wspierającym wydarzenie. 

Skip to content