• 3 marca 2023

Zbuduj wewnętrzną odwagę! Weź udział w konferencji z okazji Dnia Kobiet

Zbuduj wewnętrzną odwagę! Weź udział w konferencji z okazji Dnia Kobiet

Zbuduj wewnętrzną odwagę! Weź udział w konferencji z okazji Dnia Kobiet 1024 576 PLGBC

Zapraszamy do udziału w konferencji z okazji Dnia Kobiet Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Jest to wydarzenie dedykowane kobietom, przede wszystkim z branży nieruchomości, ale będzie ono interesujące dla każdej kobiety niezależnie od stanowiska i branży. Idea wydarzenia to wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym kobiet oraz duża dawka inspiracji. PLGBC jest Organizacją Wspierającą konferencję.

Podczas całodniowej konferencji spotkasz i zaczerpniesz inspirację od najlepszych mówców w Polsce. Spotkasz kobiety, które osiągnęły najwyższy szczyt kariery, a podczas moderowanego networkingu nawiążesz cenne relacje biznesowe.

Konferencja ma podtytuł Kobieta Przyszłości, ponieważ chcemy zastanowić się, jaki jest potencjał kobiet na rynku pracy za kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Zaczniemy lekko futurystyczną wizją przyszłości, żeby później odpowiedzieć sobie na pytanie, czego, będąc człowiekiem 2.0 możemy nauczyć się od tybetańskich mnichów, a następnie przejść do tematów dotyczących własnego rozwoju zawodowego oraz pracy nad sobą – mówi Krystyna Swojak, organizatorka konferencji Top Woman Experience.

W czasie wydarzenia dowiesz się, w jakie szanse i wyzwania zawodowe czekają nas w związku z rozwojem nowych technologii. Posłuchasz jak może wyglądać futurystyczna wizja życia nie tylko zawodowego. Nauczysz się, w jaki sposób z odwagą podążać ścieżką wymarzonej kariery. Poznasz metody pracy z umysłem wspierające Cię na drodze do sukcesu. Nauczysz się szybkiego rozluźniania dzięki pracy z oddechem oraz poprzez jogę śmiechu, a Twój udział w wydarzeniu w późniejszym czasie przełoży się na Twoje lepsze efekty biznesowe.

Program konferencji dostępny jest na stronie: https://www.topwoman.pl/konferencja-kobieta-przyszlosci/

Poznaj prelegentów wydarzenia
Jedyna taka konferencja w branży

Konferencja Top Woman Experience organizowana dla kilkuset kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet jest największą organizowaną w Polsce konferencją dla kobiet z branży nieruchomości.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie TOP WOMAN form women, które ufundowało 5 bezpłatnych wejściówek dla kobiet, będących w trudnej sytuacji finansowej, które właśnie straciły pracę i jednocześnie potrzebują wsparcia. Żeby otrzymać darmową wejściówkę na konferencję, napisz na maila topwoman@topwoman.pl, dlaczego akurat Ty masz otrzymać bilet wstępu na wydarzenie.

Partnerami konferencji Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości są:
Patronat Merytoryczny: DHL Supply Chain
Patron Wydarzenia: CPI Property Group
Firmy Odpowiedzialne Społecznie: Nhood, COI, Atlas Ward, Deloitte, Metro Properties, Cushman and Wakefiled, Accolade, TPA, Ever Grupa, Sodexo Polska, Axi Immo Group

Skip to content