• 4 marca 2022

Zielona rewolucja firmy Hadart – Orange is the new Return to nature

Zielona rewolucja firmy Hadart – Orange is the new Return to nature

Zielona rewolucja firmy Hadart – Orange is the new Return to nature 1024 791 PLGBC

Materiał partnera

Firma Hadart bierze czynny udział w zielonej rewolucji w myśleniu i działaniu dla dobra naszego świata. Na przestrzeni lat stosuje najnowsze technologie pozwalające na wprowadzanie zieleni do ścisłych centrów miast.

Firma Hadart od 30 lat tworzy architekturę krajobrazu: ogrody, parki, ogrody kieszonkowe, wyspy zieleni w centrach miast, na tarasach i patiach, aranżuje zieleń we wnętrzach budynków. Tworzy trwałe zielone rozwiązania dla dobra planety. Hadart kreuje przyjazne klimatowi zielone przestrzenie. Ma odczucie, że może o wiele więcej.

Firma Hadart kładzie większy nacisk na działania poprawiające klimat i zmniejszające szkody cywilizacyjne. Na edukację, badania i współpracę z naukowcami. Wykracza poza samą architekturę krajobrazu. Działa na rzecz zielonej transformacji miast w przyjazne człowiekowi środowiska. Postuluje zamianę parkingów na zielone obszary lub miejsca, w których będzie się rozwijać miejskie rolnictwo. Hadart robi dużo więcej i szerzej, ponieważ czuje osobistą odpowiedzialność za to, co zostawimy następnym pokoleniom.

– Powrót do natury to najbardziej futurystyczna wizja świata, o której marzymy i do której dążymy. To przyszłość jasna, słoneczna, ciepła, energetyczna, przyjazna, nowoczesna i mocna. Dokładnie taka jak nowa identyfikacja i logo Hadartu, które z dumą dziś prezentujemy. Bądźcie z nami. Poznajcie nas w pełni. Poznajcie nas na nowo. Poznajcie nas na pomarańczowo – mówi Magdalena Hadała, Prezes Zarządu Hadart.

Skip to content