• 12 lutego 2024

Zumtobel Group na najważniejszych światowych targach technologii oświetleniowych i budowlanych

Zumtobel Group na najważniejszych światowych targach technologii oświetleniowych i budowlanych

Zumtobel Group na najważniejszych światowych targach technologii oświetleniowych i budowlanych 1024 553 PLGBC

Materiał partnera

Zumtobel Group na Light + Building 2024: zrównoważony rozwój, cyfrowe rozwiązania i innowacje w centrum uwagi.

Grupa Zumtobel zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe podczas tegorocznych targów Light + Building, które odbędą się we Frankfurcie w marcu. Jest to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych technologii oświetleniowej i budowlanej, planowane na dni od 3 do 8 marca 2024 roku. Trzy marki Grupy Zumtobel – Thorn, Tridonic i Zumtobel – z dumą przedstawią swoje innowacyjne rozwiązania na stoisku, które zostanie zbudowane w duchu zrównoważonego rozwoju.

Stoisko o imponującej powierzchni 750 mkw, zlokalizowane w Forum (Forum 0 / A10) powstanie zgodnie z zasadami recyklingu i ponownego wykorzystania, podkreślając zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska. Do jego budowy zostaną wykorzystane elementy z Light Forum Grupy Zumtobel, showroomu znajdującego się w siedzibie głównej w Dornbirn. Grupa zaprezentuje pełen wachlarz rozwiązań oświetleniowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, oraz swoje podejście do projektowania opraw zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Wśród prezentowanych produktów znajdzie się m.in. system liniowy szybkiego montażu TECTON DC – nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do zastosowań przemysłowych, zasilane bezpośrednio prądem stałym z możliwością sterowania DALI. System jest jednym z pierwszych tego typu produktów na rynku oświetleniowym, wnoszącym cenny wkład w zrównoważony rozwój. Może być łatwo zintegrowany z infrastrukturą DC zakładu produkcyjnego. Fabryki z samowystarczalnymi sieciami DC mogą kontynuować pracę w przypadku awarii zasilania, ponieważ energia elektryczna wytwarzana na miejscu z odnawialnych źródeł energii może być magazynowana i zapewnia wyjątkowo stabilne oraz bezpieczne zasilanie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska i zapoznania się z kompleksowym portfolio produktów, które redefiniują standardy w dziedzinie oświetlenia. Przedstawiciele firmy będą dostępni do rozmów oraz prezentacji, dzieląc się entuzjazmem i wiedzą na temat najnowszych trendów oraz osiągnięć branżowych.

Więcej informacji tutaj.

 

Opracowanie: ZG Lighting Polska sp. z o. o.

Skip to content