8 LISTOPADA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych – cyfryzacja, dane i zrównoważony rozwój

Aktualności

Autodesk wraz z partnerami zapraszają na kolejną edycję BIM DAYS 2023, w tym roku pod hasłem Ekosystem danych. PLGBC jest patronem wydarzenia, a wśród prelegentek znalazła się Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager w PLGBC.

28-30 listopada 2023 w formule hybrydowej odbędzie się dziewiąta edycja konferencji, podczas której uczestnicy rozmawiają, w jaki sposób dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całego sektora projektowo-budowlanego.

BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych – cyfryzacja, dane i zrównoważony rozwój

Program tegorocznego wydarzenia będzie koncentrował się na obszarach związanych z:

  • kolejnymi etapami cyfryzacji polskiej branży projektowo-budowlanej i rozwijania dojrzałości cyfrowej organizacji,
  • zrównoważonym podejściem do procesu budowlanego i wpływem uwarunkowań prawno-finansowych na wzrost świadomości środowiskowej,
  • wartością i zarządzaniem danymi w procesie budowlanym.

Organizatorzy przygotowali również specjalną sesję dla producentów materiałów i urządzeń dla branży budowlanej. To grupa, której włączenie do ekosystemu danych rośnie wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej standardów ESG wśród inwestorów i projektantów.

– Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych, a także firm produkujących urządzenia i materiały dla budownictwa. To przestrzeń i czas do wymiany doświadczeń. Chcemy umożliwić rozprzestrzenianie się dobrych praktyk, edukowanie rynku i dzięki temu wesprzeć transformację cyfrową całego sektora – mówi Agnieszka Staniewicz, Account Based Marketing Manager w Autodesk.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie wydarzenia.