12 LUTEGO 2024
CZAS CZYTANIA: 2 MIN

Builder Awards: Cemex Polska Budowlaną Firmą Roku, Rafał Gajewski Osobowością Branży

Aktualności członkowskie

Cemex Polska został doceniony na Gali Builder Awards, uzyskując tytuł Budowlanej Firmy Roku 2023. Kapituła doceniła również osiągnięcia Rafała Gajewskiego. Członek Zarządu Cemex Polska, Dyrektor Pionu Handlowego, uhonorowany został tytułem Osobowości Branży.

Nagrody Buildera zostały przyznane już po raz dwudziesty pierwszy. Prestiżowe wyróżnienia dla liderów rynku budowlanego wręczono 8 lutego podczas uroczystego wydarzenia w Centrum Olimpijskim PKOl.

Builder Awards: Cemex Polska Budowlaną Firmą Roku, Rafał Gajewski Osobowością Branży

Tytuł Budowlanej Firmy Roku w kategorii „Producent materiałów budowlanych” został przyznany firmie Cemex Polska. Kapituła doceniła inicjatywy Cemex podejmowane w ramach strategii „Future in Action”, zmierzające do ograniczenia zmian klimatycznych.
Ocenie Kapituły podlegały m.in.: pozycja firmy w branży, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, jakość produktów i usług, a także rekomendacje, nagrody i wyróżnienia otrzymane przez firmę w minionym roku.
W imieniu Cemex Polska nagrodę odebrał Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu Cemex Polska.

– Zmiany klimatu to jedno z kluczowych wyzwań dla biznesu, dlatego uczyniliśmy zrównoważony rozwój jednym z kluczowych elementów strategii Cemex w Polsce i w Grupie Cemex na świecie. Konsekwentnie pracujemy nad tym, by ograniczać wpływ naszej działalności na środowisko, wspierając przy tym klientów w osiąganiu ich własnych celów w tym obszarze. W tym celu modernizujemy nasze zakłady, inwestujemy w energię odnawialną i efektywność energetyczną, a także doskonalimy oferowane rozwiązania w duchu gospodarki obiegu zamkniętego. Cieszymy się, że efekty naszych działań są dostrzegane i doceniane. Nagroda Buildera to dla nas dodatkowe potwierdzenie, że dobrze wykonujemy swoją pracę – powiedział Rafał Gajewski, Członek Zarządu Cemex Polska.

Osobowość branży

Tytułem Osobowości Branży uhonorowany został Rafał Gajewski, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska.
Kapituła doceniła jego zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów i usług oferowanych przez firmę oraz wkład w realizację strategii „Future in Action” i promowanie bardziej zrównoważonych rozwiązań.

– Dziękuję Kapitule za tę szczególną nagrodę. Świadomość, że eksperci związani z rynkiem budowlanym cenią moją pracę, jest dla mnie źródłem szczególnej satysfakcji. Indywidualne wyróżnienia cieszą, ale biznes to taka dziedzina życia, w której sukcesy są możliwe tylko dzięki dobrej pracy zespołowej. Dlatego dziękuję za zaangażowanie Zespołowi Produkcji, wszystkim osobom działającym w naszych zakładach, poprzez Zespół Łańcucha Dostaw i Logistyki, aż po zespoły wspierające biznes. Szczególne podziękowania chciałbym złożyć na ręce moich najbliższych współpracowników z Pionu Handlowego, działających w zespołach: Doradztwa Technicznego, Rozwoju Sprzedaży, Zarządzania Relacjami z Klientem, Informacji Biznesowej oraz Sprzedaży – mówi Rafał Gajewski.

O konkursie

Builder Awards to przedsięwzięcie promujące liderów rynku budowlanego. Nagrody Buildera przyznawane są w celu wyłonienia wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk w branży budowlanej.
O przyznaniu wyróżnień decyduje Kapituła, złożona m.in. z członków Rady Naukowej miesięcznika „Builder” oraz przedstawicieli redakcji „Buildera”. Dokonując wyboru Budowlanej Firmy Roku, Kapituła uwzględnia pozycję przedsiębiorstwa w branży, osiągnięcia na jej tle oraz podmiotów konkurencyjnych, jakość produktów i usług, rzetelność prowadzonej działalności oraz rekomendacje i inne, zdobyte przez firmę nagrody.

 

Opracowanie: CEMEX POLSKA