5 PAŹDZIERNIKA 2023
CZAS CZYTANIA: 1 MIN

Event networkingowy o cyfryzacji sektora budowlanego

Aktualności członkowskie

Już 19 października w hotelu Polonia Palace w Warszawie eksperci i liderzy branży budowlanej i nieruchomości spotkają się, by przedyskutować aktualne trendy związane z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem w budownictwie. Zapraszamy zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu.

PlanRadar, jedna z głównych europejskich platform cyfrowych dla sektora budowlanego, nieruchomości i zarządzania obiektami, organizuje wydarzenie, podczas którego firmy z branży budowlanej przeanalizują, jak na ich codzienną pracę wpływają trendy takie jak cyfryzacja czy zrównoważony rozwój.

Event networkingowy o cyfryzacji sektora budowlanego

W wydarzeniu wezmą udział Wiktor Kowalski, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, oraz Paweł Myszak, ekspert z Hill International, jednej z największych firm zarządzających budownictwem w Stanach Zjednoczonych. Ich prelekcje będą punktem wyjścia do dyskusji o wyzwaniach związanych z przekształceniem sektora budowlanego w kontekście dekarbonizacji i gospodarki o obiegu zamkniętym.

– W PlanRadar wierzymy, że twórcza dyskusja pomiędzy ekspertami i praktykami z branży nieruchomości oraz budownictwa jest kluczowym elementem rozwoju sektora. Dlatego przykładamy ogromną wagę do tworzenia inspirującej przestrzeni do wymiany myśli i pomysłów. Chcemy, aby podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość nie tylko wysłuchania eksperckich prezentacji, ale również nawiązania relacji z ludźmi, którzy rozumieją ich wyzwania, i rozwijania nowych koncepcji. Jesteśmy przekonani, że innowacyjność rodzi się w kontaktach między ludźmi – mówi Krzysztof Studziński, Regional Manager.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do wydarzenia do dokonania rezerwacji tutaj. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

 

Opracowanie: PlanRadar