16 STYCZNIA 2024
CZAS CZYTANIA: 2 MIN

Nowi członkowie PLGBC

Nowi członkowie

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Nowi członkowie PLGBC

Do grona członków PLGBC dołączyli:

Beewild

Beewild jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań opartych o naturę (NBS) w celu zwiększania bioróżnorodności i zarządzania nią na terenach zielonych. Firma zajmuje się „zdziczaniem” przestrzeni, co ma wymierny wpływ na ograniczenie oraz adaptację do zmian klimatu. Dąży do tworzenia na terenach zarządzanych przez firmy harmonijnego środowiska poprzez opracowywanie koncepcji wsparcia różnorodności biologicznej, przygotowuje i realizuje projekty zagospodarowania przestrzeni oraz edukacje w tym zakresie. Zespół doświadczonych ekspertów łączy wiedzę naukową z kreatywnością, tworząc unikalne projekty, które wspierają ochronę środowiska i poprawiają jakość życia.

beewild.pro

 

Loxone Poland Sp. z o.o.

Loxone to austriacka firma specjalizująca się w systemach automatyki domowej oraz inteligentnych rozwiązaniach dla budynków komercyjnych. Firma została założona w 2009 roku. Loxone jest znane z tworzenia kompleksowych systemów, które integrują różne elementy technologiczne, takie jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarmy, multimedia i wiele innych, aby zapewnić użytkownikom pełną kontrolę nad swoim domem oraz przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii. Loxone oferuje również system zarządzania energią dla restauracji, biur, hoteli i innych obiektów.

loxone.com

 

Małgorzata Bielecka Capricorn Design

Pracownia Capricorn Architects prowadzona przez Małgorzatę Bielecką podejmuje się zadań projektowych różnej skali od architektury kubaturowej poprzez architekturę wnętrz aż do wzornictwa. Aktualnie w planach pracowni jest wypracowanie w pełni ekologicznego podejścia projektowania wnętrz opartego na sprawdzonych materiałach, które nie szkodzą zdrowiu człowieka ani środowisku. Małgorzata Bielecka jest absolwentką specjalistycznego kursu Healthy Materials Lab w Parsons School of Design.

Firma działa w oparciu o kodeks wartości:

  • Szacunek – w relacji do inwestorów, ich pieniędzy oraz czasu, ale też do środowiska naturalnego oraz otoczenia projektowanej przestrzeni.
  • Uważność – rozumiana jako indywidualne zaangażowanie w każdy projekt, zapewniona dzięki kameralnemu charakterowi pracowni.
  • Kreatywność – eksperymenty z materiałami, prototypowanie, nauka nowych umiejętności, czerpanie inspiracji spoza dziedziny – biologia, medycyna, filozofia, sztuka.
  • Mądrość – ciągłe dokształcanie się, podejście krytyczne, sięganie do starych, sprawdzonych mądrości oraz najnowszych osiągnięć nauki.

capricorninteriors.pl