Wtorki z kinem letnim w Browarach Warszawskich
Tradycyjnie, jak co roku Browary Warszawskie zapraszają na plenerowe seanse filmowe, które odbywać się będą w każdy wtorek od 10 czerwca do 16 września o godzinie 21:00 na Rynku Warzelni. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Motywem przewodnim tegorocznego „Kina pod chmurką” są klasyki najlepszych, światowych reżyserów: Woody’ego Allena, Jima Jarmuscha, Quentina Tarantino, Martina Scorsese, Davida Lyncha, Pedra Almodovara i Romana Polańskiego. Wtorkowe seanse kinowe otworzy 10 czerwca „Blue Jasmine” w reżyserii Woody’ego Allena z Cate Blanchett w roli głównej.
– Kinowe wieczory organizujemy przez całe lato – w każdy wtorek, chyba że pogoda będzie wyjątkowo niesprzyjająca. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco aktualizujemy kalendarz. A już teraz zapraszamy na czerwiec z filmami Woody’ego Allena – to będzie prawdziwa uczta kinomana – mówi Milena Nawrat, rzeczniczka prasowa Browarów Warszawskich.
W programie:
- 10.06 Blue Jasmine reż. Woody Allen
- 17.06 Nieracjonalny mężczyzna reż. Woody Allen
- 24.06 Magia w blasku księżyca reż. Woody Allen
- 01.07 Kawa i papierosy reż. Jim Jarmusch
- 08.07 Broken Flowers reż. Jim Jarmusch
- 15.07 Cztery pokoje reż. Quentin Tarantino
- 22.07 Bękarty Wojny reż. Quentin Tarantino
- 29.07 Wyspa tajemnic reż. Martin Scorsese
- 05.08 Gangi Nowego Jorku reż. Martin Scorsese
- 12.08 Dzikość serca reż. David Lynch
- 19.08 Blue Velvet reż. David Lynch
- 26.08 Przerwane objęcia reż. Pedro Almodovar
- 02.09 Ból i blask reż. Pedro Almodovar
- 09.09 Dziewiąte wrota reż. Roman Polański
- 16.09 Oficer i szpieg reż. Roman Polański
Wydarzenia odbędą się na terenie Browarów Warszawskich, przy ul. Haberbuscha i Schielego 6. Wstęp wolny.
Opracowanie: Grupa Echo Investment
Bądź na bieżąco

Prologis i ENGIE z umową PPA na dostawy energii wiatrowej

Nowy wymiar współpracy: PLGBC i BIM Klaster wspólnie dla odpowiedzialnego i innowacyjnego budownictwa
