24 CZERWCA 2024
10.00
ONLINE
BEZPŁATNE

PLGBC_experts: Acoustic improvement by microperforations in Barrisol materials – realizations and test results

PLGBC_online
Webinar

Christian Nocke opowie historię powstania perforowanych materiałów mających na celu poprawę akustyki w pomieszczeniach zamkniętych.

PLGBC_experts: Acoustic improvement by microperforations in Barrisol materials – realizations and test results

Pomieszczenia z przeszkleniami oraz innymi twardymi powierzchniami odbijają dźwięki tworząc dyskomfort akustyczny, który wpływa na samopoczucie oraz zdrowie użytkowników. Poprzez zastosowanie materiałów przeziernych z mikroperforacją można w znaczący sposób poprawić akustykę pomieszczeń, a ponadto stworzyć oryginalne oraz niepowtarzalne wnętrza.

Webinar prowadzony w języku angielskim.

Po ukończeniu studiów fizycznych dr Christian Nocke pracował jako doktorant w Niemieckiej Narodowej Fundacji Akademickiej oraz jako asystent badawczy w Instytucie Fizyki Budowli Fraunhofera. W 2000 roku założył firmę konsultingową Akustikbuero Oldenburg. Jako konsultant towarzyszy rozwojowi produktów w zakresie materiałów efektywnych akustycznie, prowadzi szkolenia dla producentów i wykłady na całym świecie oraz jest zaangażowany w normalizację krajową i międzynarodową (członek grupy roboczej DIN, przewodniczący ISO WG 36 „akustyka pomieszczeń). W 2019 r. otrzymał honorowy certyfikat Rudolfa Martina od niemieckiej normy DIN i jest obecnie przewodniczącym komitetu technicznego ds. akustyki budynków i pomieszczeń Niemieckiego Towarzystwa Akustycznego DEGA.

CENA: BEZPŁATNE