17-18 KWIETNIA 2024
9.00
KRAKÓW

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2024

Konferencja
Wydarzenia

Prelekcje, warsztaty, strefa Expo, networking, BIMevening i FuckupClub – tak będzie wyglądać IX edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2024 r. w Krakowie. PLGBC objęło patronat nad wydarzeniem.

Projektowanie Przyszłości należy do czołówki wydarzeń branżowych, jest też pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. W minionych edycjach udział w niej wzięło łącznie ponad 1500 uczestników. Na naszej scenie gościliśmy ekspertów z Polski i zagranicy, którzy dzielili się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2024
Zobacz więcej

Nie inaczej będzie podczas tegorocznej, dziewiątej już, edycji wydarzenia. W tym roku organizatorzy stawiają na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Nie boją się zmian i nowych tematów, dlatego też w tym roku program wydarzenia został wzbogacony o nowe formaty: BIMPitch i FuckupClub. Wszystko to z dbałością o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Jak co roku, organizatorzy zadbali też o stworzenie przyjaznych warunków do budowania trwałych relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie / BIM Klaster.

Program i szczegóły konferencji znajdują się na stronie organizatora.

Zobacz więcej