Na skróty:
SzkoleniaProjektyRaportyZIELONY DOM
4 CZERWCA 2025
12:00-13:00
ONLINE
POZIOM SPECJALISTYCZNY
BEZPŁATNIE

PLGBC_innovation: Digital Twin w budownictwie. Efektywne zarządzanie projektem z wykorzystaniem platformy STAGES

Webinar

Dołącz do webinaru, podczas którego SIMLAB zaprezentuje swoją flagową aplikację, STAGES. Dowiesz się, jak STAGES optymalizuje procesy w branży budowlanej dzięki zaawansowanej integracji danych projektowych w formatach BIM, CAD, planów 2D, modeli 3D i skanów 360 – wszystko w ramach jednej intuicyjnej platformy.

PLGBC_innovation: Digital Twin w budownictwie. Efektywne zarządzanie projektem z wykorzystaniem platformy STAGES
Zarejestruj się

Podczas spotkania:

  • Poznasz STAGES Desktop i Web App – dwie wersje dostosowane do różnych potrzeb użytkowników (mobilna i stacjonarna, z pełnym wsparciem dla modeli BIM).
  • Zobaczysz, jak STAGES integruje się z Procore, tworząc potężne środowisko do zarządzania harmonogramem, dokumentacją i komunikacją.
  • Zrozumiesz wartość wizualizacji 3D w procesie budowlanym – dowiesz się, jak STAGES ułatwia porównywanie stanu „as-built” z dokumentacją projektową dzięki narzędziom takim jak split-screen, timeline i issue manager.
  • Dowiesz się, jak STAGES wspiera różnorodne formaty – BIM (IFC, Revit), CAD, modele 3D, skany Matterport i chmury punktów.
  • Porozmawiamy o dostępności narzędzi cyfrowych dla szerokiego grona uczestników procesu budowlanego, w tym inwestorów, wykonawców, projektantów i zarządców obiektów.

Dla kogo jest to wydarzenie?
Dla profesjonalistów z branży budowlanej: architektów, inżynierów, kierowników budowy, inwestorów, firm zarządzających nieruchomościami oraz wszystkich, którzy chcą usprawnić nadzór nad inwestycją z dowolnego miejsca na świecie.

Ekspert: Bartosz Stępień – Menedżer ds. Badań i Rozwoju w SIMLAB oraz współzałożyciel firmy. Odpowiedzialny za rozwój produktu od etapu koncepcji, obecnie prowadzi prace nad jego dalszymi integracjami. Posiada rozległą wiedzę z zakresu technologii Digital Twin, BIM oraz formatów 3D wykorzystywanych w branży budowlanej. Wcześniej kierował działem 3D w SIMLAB.

Współorganizatorem wydarzenia jest firma SIMLAB.

Webinar prowadzi Magdalena Wojtas, PLGBC.

CENA: BEZPŁATNIE
Wydarzenia
Branżowe webinary, konferencje i szkolenia

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie wydarzenia
7 KWIETNIA 2026
POZIOM ROZWIJAJĄCY

Top Woman in Real Estate

Wydarzenie partnerskie
29 KWIETNIA 2026
ONLINE
10:00-11:00
POZIOM OGÓLNY

Webinar PLGBC: Automatyka mieszkaniowa jako klucz do energooszczędnych budynków

PLGBC_online
Webinar
21 KWIETNIA 2026
ONLINE
11:00-12:30
POZIOM ROZWIJAJĄCY

Premiera raportu PLGBC „Zrównoważone certyfikowane budynki 2026” – kluczowe dane, trendy i perspektywy rynku

PLGBC_online
Webinar