fbpx
  • 5 sierpnia 2022

PLGBC_innovation: Rozwiązania bezwodne ECO USE – oszczędność 100% wody

Data
20 września

Godzina
10:00

Miejsce
ONLINE

Cena
BEZPŁATNIE

PLGBC_innovation: Rozwiązania bezwodne ECO USE – oszczędność 100% wody

PLGBC_innovation: Rozwiązania bezwodne ECO USE – oszczędność 100% wody 1024 337 PLGBC

EcoUse to dostawca ekologicznych, ekonomicznych i zrównoważonych rozwiązań sanitarnych odpowiedzialnych społecznie, pozytywnie wpływających na wyniki finansowe i pozafinansowe firm. Redukuje koszty eksploatacji wody, emisji CO2 i podnosi standard higieny w obiektach publicznych.

Zastosowana w pisuarach technologia oszczędza 100% wody i ogranicza koszty ścieków i awarii. Działa bezdotykowo, nie posiada spłuczki i stelaża podtynkowego minimalizując początkowy koszt każdej inwestycji. Maksymalizuje higienę i ogranicza powstawanie zatorów oraz nieprzyjemnych zapachów w układach i wnętrzach sanitarnych bez użycia szkodliwego dla środowiska chloru. Działa w oparciu o biologiczne preparaty, eliminując potrzebę stosowania syntetycznej chemii degradującej środowisko naturalne i zdrowie użytkowników. Średnia oszczędność wody to 100 000 litrów/pisuar/rok oraz redukcja emisji 100 kg CO2. Pisuar w czasie wieloletniej eksploatacji oszczędza hektolitry wody.Podczas webinaru ekspert przedstawi szczegóły zastosowania i funkcjonowania wspomnianych mechanizmów.

Prelegent:
Marcin Krowicki, ECO USE

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na zadanie pytań przez słuchaczy.

Rejestracja:


    Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.