fbpx
  • 8 kwietnia 2021

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — BIORÓŻNORODNOŚĆ

Data
27 kwietnia

Godzina
10:00-11:30

Miejsce
ONLINE

Cena
bezpłatnie

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — BIORÓŻNORODNOŚĆ

Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja — BIORÓŻNORODNOŚĆ 1024 449 PLGBC

PLGBC przygotowało cykl webinariów poświęconych certyfikacji ZIELONY DOM.

Certyfikat ZIELONY DOM to pierwsza polska, wielokryterialna certyfikacja dla budownictwa mieszkaniowego, opracowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi.

Począwszy od stycznia w comiesięcznych webinariach spotykamy się online z ekspertami i omawiamy poszczególne obszary zrównoważonego domu/mieszkania. Prezentujemy wiele różnych kontekstów, bezpośrednio przekładających się na zdrowie i samopoczucie, komfort i jakość życia, zwłaszcza, że w budynkach spędzamy około 90% czasu. Porozmawiamy m.in. o akustyce, automatyce w budynkach, LCA i LCC – cyklu życia budynku, o retencji wody, wodzie szarej, energii, termowizji i szczelności, budownictwie drewnianym i prefabrykacji, budowie i recyklingu materiałów.

Kolejny webinar z cyklu poświęcony będzie bioróżnorodności, której zastosowanie pozwala możliwie najefektywniej zrealizować wyzwania jakie stawia certyfikat ZIELONY DOM.

Prelegenci:

Dorota Bartosz, PLGBC
Aleksandra Szurlej-Kielańska, Tactus

Dyskusję moderuje Magdalena Wojtas, PLGBC

Po dyskusji będzie czas na serię pytań i odpowiedzi.

Patronat:

Architekci dla klimatu, BuildVent oraz Teraz Środowisko

Rejestracja:


Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w 44-100 Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji webinaru w ramach cyklu PLGBC_online (podstawa prawna: niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w szkoleniu).Więcej informacji w na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.