• 24 kwietnia 2020

GREEN BUILDING TOUR – Centrum Południe

Data
27 października

Godzina
10:30-12:00

Miejsce
Centrum Południe,
ul. Powstańców Śląskich 45,
53-332 Wrocław

Cena
bezpłatnie

GREEN BUILDING TOUR – Centrum Południe

GREEN BUILDING TOUR – Centrum Południe 608 234 PLGBC

Centrum Południe to połączenie innowacji wykorzystanych zarówno podczas budowy, jak i później, podczas eksploatacji budynku. Przykładem jest zastosowany w biurowcu system operacyjny – Connected by Skanska – integrujący w aplikacji mobilnej zarządzanie różnymi funkcjami budynku. Z łatwością będzie można m.in. poruszać się po budynku za pomocą smartfona, bez konieczności używania tradycyjnych kart dostępu, przygotować wirtualne zaproszenie do budynku dla gościa, a także zarezerwować mu miejsce na parkingu wyposażonym w system rozpoznający tablice rejestracyjne i optymalnie przydzielający wspomniane miejsca parkingowe. Dodatkowo najemcy i zarządcy będą mieli dostęp do portalu webowego, dzięki któremu będą mieli wgląd do danych dotyczących funkcjonowania budynku.

Z kolei podczas budowy pierwszego etapu kompleksu zastosowano technikę tzw. ślizgu przy wykonywaniu trzonu biurowca. Dzięki specjalnej mieszance betonowej i platformie, która wznosiła się razem z obiektem, budowa toczyła się w tempie ok 11 centymetrów na godzinę, przez całą dobę. W ten sposób 14 pięter trzonu biurowca powstało w zaledwie 3 tygodnie.

Rejestracja

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Więcej Informacji:
Magdalena Wojtas
e-mail: mwojtas@plgbc.org.pl
tel.: +48 537 445 958