fbpx
  • 11 października 2021

PLGBC Green Building Tour – .KTW

Data
14 października

Godzina
15:00-16:30

Miejsce
Katowice

Cena
bezpłatnie

PLGBC Green Building Tour – .KTW

PLGBC Green Building Tour – .KTW 1024 345 PLGBC

Kompleks biurowy .KTW, realizowany na przecięciu kluczowych osi miasta, wpisuje się w proces odważnej metamorfozy przestrzennej, jaką w minionej dekadzie przeszły Katowice. To właśnie tu, na terenie byłej kopalni węgla kamiennego, powstała współczesna wizytówka miasta –
Strefa Kultury. W .KTW postanowiono uchwycić to, co w Katowicach i 2-milionowej metropolii najlepsze. Wyjątkową witalność, chęć rozwoju, śmiałe spojrzenie w przyszłość. Ten projekt spełnia wszystkie wymagania stawiane przed biurowcami najwyższej klasy i jest jedną z ciekawszych destynacji biurowych poza Warszawą.

Dlaczego .KTW?

  • Biurowiec .KTW I jako pierwszy w Polsce otrzymał innowacyjny certyfikat WELL Health-Safety Rating.WELL Health-Safety Rating to nowy system certyfikacji na rynku nieruchomości, który został opracowany przez International WELL Building Institute (IWBI) w związku z zagrożeniem COVID-19.
  • .KTW II jest najwyższym budynkiem biurowym na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W trakcie budowy otrzymał certyfikat BREEAM Interim Design Stage na poziomie Excellent.
  • Biurowiec wyróżnia nowoczesna architektura autorstwa renomowanej pracowni Medusa Group, a także unikatowe sąsiedztwo Strefy Kultury i legendarnego Spodka.

Rejestracja:

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.