fbpx
  • 5 maja 2022

PLGBC Green Building Tour – Prologis Park Ruda Śląska

Data
24 maja

Godzina
10:00-11:30

Miejsce
Ruda Śląska

Cena
bezpłatnie

PLGBC Green Building Tour – Prologis Park Ruda Śląska

PLGBC Green Building Tour – Prologis Park Ruda Śląska 1024 345 PLGBC

Magazyny są wyposażone w energooszczędne i zautomatyzowane, najwyższej jakości oświetlenie LED, a strefy co-packing są doświetlone naturalnym światłem dziennym, co korzystnie wpływa na komfort pracy w magazynie. Tak jak wszystkie nowo powstające obiekty Prologis, budynki są poddane certyfikacji BREEAM na poziomie  Very Good oraz przystosowane do montażu instalacji solarnej bezpośrednio na dachu. 

Na terenie zielonym Prologis Park Ruda Śląska działa instalacja fotowoltaiczna o mocy 50kw. Energia wytwarzana w instalacji wykorzystywana jest do zasilania części wspólnych centrum logistycznego. Zgodnie z naszą ideą PARKLife zadbaliśmy, aby było to miejsce przyjazne dla pracowników naszych klientów. Staramy się o to w najdrobniejszych szczegółach, takich jak stacja do ładowania rowerów elektrycznych czy stanowisko do drobnych napraw jednośladów. 

Rejestracja:

    Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów. Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.