• 21 września 2020

Działania APA Group podczas World Green Week 2020

Działania APA Group podczas World Green Week 2020

Działania APA Group podczas World Green Week 2020 984 874 PLGBC

Podczas World Green Building Week 2020 będziemy koncentrować się na dotarciu do masowego odbiorcy. Służy nam do tego gliwicki ultranowoczesny showroom technologiczny APA Black House.
Dlaczego to takie ważne? Kierunek zrównoważonego rozwoju w Polsce został wyznaczony przez duże instytucje. To one stworzyły kilka takich spektakularnych biurowców w Warszawie, które posiadają systemy spełniające wymogi światowych certyfikatów. Ale to wciąż za mało, aby spopularyzować:zielone budownictwo”. Liderzy branży nie zmieniają poziomu zieloności w Polsce, bo zwyczajnie są pojedynczymi wyspami. Drugim istotnym nurtem jest certyfikacja budynków jednorodzinnych. Pozwala to funkcjonować na rynku masowym i zmieniać sposób myślenia konsumentów mainstreamowych. Musimy szeroko propagować idee skondensowane w WGBW2020 i pokazywać ludziom w skali makro jak poprawiać efektywność energetyczną, czy zmniejszać emisję CO2 w ich własnych domach. Musimy wpisać to w DNA każdego z nas.

Artur Pollak, Prezes Zarządu APA Group

APA Smart to pierwsza w Polsce usługa rekomendująca szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla klientów, którzy szukają form zrównoważonego rozwoju oraz komfortu w codziennym życiu i pracy.

Katalog APA Smart