Miejsce: Generation Park Budynek Z, ul. Towarowa 28, 00-838 Warszawa

Termin: 10 października 2019

Godzina: 10.30-12.00

Generation Park przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie to kompleks trzech budynków obejmujący ok. 87 tys. m2 powierzchni biurowej i usługowej, certyfikowanej w systemie LEED na poziomie Platinum. W skład projektu wchodzi również koncepcja placu miejskiego, ogólnodostępna przestrzeń z pergolami, zimozieloną i bioróżnorodną zielenią.

Głównym założeniem inwestycji jest stworzenie nowoczesnego miejsca pracy i spotkań, dostosowanego do potrzeb różnych pokoleń. Odzwierciedlają to nazwy budynków: X, Y i Z, nawiązujące do następujących po sobie generacji.

Generation Park jest jednym z największych projektów Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej. Powstał przy współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną JEMS.

Podczas wizyty uczestnicy będą mieli okazję poznać realizowany właśnie drugi etap inwestycji – budynek Z. Planowany termin oddania projektu do użytkowania to Q3 2019. Obiekt będzie certyfikowany na poziomie LEED Platinum, w certyfikacji WELL oraz certyfikacji Bez Barier.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje