Miejsce: Nowy Targ, plac Nowy Targ 28, 50-438 Wrocław

Termin: 26 marca 2020

Godzina: 10.30-12.00

Nowy Targ – pierwszy budynek Skanska z betonową fasadą. Na stropie drugiej kondygnacji znajduje się bogato obsadzone roślinnością patio, natomiast ostatnie piętro mieści aż 5 zielonych tarasów. Budynek wyposażony został w system zarządzania budynkiem dostępny bezpośrednio dla jego użytkowników – pracownicy poprzez aplikację na swoim smartfonie rezerwują miejsca parkingowe, rezerwują sale a nawet sterują temperaturą w swojej strefie pracy. Nowy Targ powstał zgodnie z wymogami certyfikacji LEED na platynowym poziomie, dodatkowo otrzyma certyfikat „Obiekt bez Barier” który oznacza, że budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, osób starszych oraz rodziców z małymi dziećmi, a także osób nieznających języka polskiego.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje