PLGBC kolejny rok kontynuuje współpracę z Green Living Education w zakresie szkoleń online LEED v4, przeznaczonych dla profesjonalistów, którzy chcą wiedzieć więcej o LEED, bądź zostać LEED Green Associate lub LEED Accredited Professional. Kursy prowadzi Emmanuel Pauwels, USGBC Faculty z szerokim doświadczeniem i wiedzą w tematach związanych z LEED, green building i zrównoważonym rozwojem. Szkolenia łączą nagrania video, które można oglądać w dowolnym momencie kursu, z innowacyjną platformą komunikacyjną, służącą wysokiej jakości interakcji między uczestnikami i prowadzącym.

Na szkolenie można zapisać się w dowolnym momencie, wybierając preferowany zakres kursu. Poniżej zostały opisane poszczególne etapy oraz zakładany czas trwania modułów (w założeniu 10-15 godzin tygodniowo poświęcanych na naukę).

Co musisz zrobić aby przystąpić do kursu?

1. Wybierz interesujący Cię kurs

2. Zaznacz, jeśli Twoja firma lub Ty jesteś członkiem PLGBC – otrzymasz wtedy stosowny rabat

3. Uzupełnij swoje dane niezbędne do zapisu

PROWADZĄCY:

E.Pawels_ramka

Emmanuel Pauwels

LEED AP BD+C, O+M
LEED Faculty
LEED Project Facilitator

Emmanuel ma wieloletnie doświadczenie jako konsultant LEED na różnych projektach w krajach europejskich oraz w prowadzeniu kursów online i stacjonarnych na temat systemu LEED po angielsku i hiszpańsku.

W ciągu ostatnich 4 lat w jego szkoleniach wzięło udział ponad 700 osób, a większość z nich uzyskała tytuły Green Associate i LEED Accredited Professional.

Oprócz posiadania uprawnień LEED AP BD+C i O+M, Emmanuel jest również USGBC faculty – należy do grupy profesjonalistów z wybitną wiedzą i doświadczeniem w tematach LEED, green building i/lub zrównoważonego rozwoju.

Jest również wykładowcą na Uniwersytecie Barcelońskim, gdzie odpowiedzialny jest za studnia podyplomowe związane z LEED.

Kontakt:

Magdalena Wojtas
email: mwojtas@plgbc.org.pl, tel. +48 537 445 958

Podobne informacje