• 2 czerwca 2022

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC 1024 576 PLGBC

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Do grona członków PLGBC dołączyli:

Głównym celem Rhino jest dostarczanie zarządcom nieruchomości dokładnych danych i coraz lepszych narzędzi pozwalających efektywnie zarządzać zużyciem i kosztem mediów, podnosząc tym samym efektywność energetyczną i minimalizując negatywne oddziaływanie na środowisko.

Firma oferuje kompleksowe narzędzie do monitorowania zarówno energii, jak i innych mediów oraz danych z czujników temperatury i parametrów jakości powietrza. Odczytuje również dane z istniejących urządzeń, np. BMS czy sterowników pracy maszyn. Integruje się z większością dostępnych na rynku liczników, analizatorów i sensorów, dzięki czemu może maksymalnie wykorzystać istniejącą infrastrukturę pomiarową u klienta, a w razie potrzeby optymalnie dobrać nowe układy pomiarowe. Korelacja danych z urządzeń względem zużycia energii pozwala na znalezienie znacznych oszczędności i optymalizacji kosztów mediów.

CPG Europe stanowi regionalny oddział RPM International Inc., jednej z wiodących na świecie firm oferujących produkty budowlane dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych, z siedzibą w Medinie, w stanie Ohio, w USA. Biuro CPG Europe w Polsce, w skrócie CPG Polska, prowadzi firma Tremco CPG Poland Sp. z o.o.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania oferowane przez CPG Europe obejmują m.in. bezspoinowe posadzki żywiczne, systemy posadzkowe na parkingi i do garaży, rozwiązania na balkony, podesty, tarasy, rozwiązania do montażu okien, systemy zewnętrznej izolacji cieplnej, systemy dachowe, produkty do uszczelniania złączy fasadowych, szklenia strukturalnego i zespolonego, masy cementowe i mineralne, hydroizolacje dla inżynierii lądowej, przemysłu wodno-ściekowego, podziemi i fundamentów, produkty do ochrony przeciwpożarowej, w tym przejścia ogniochronne i ogniochronne powłoki pęczniejące. Materiały te odpowiadają na złożone wyzwania, przed którymi stoi współczesne budownictwo. Dzięki ich zastosowaniu budynki i konstrukcje są trwalsze, bardziej wszechstronne i energooszczędne, co stanowi istotę zrównoważonego rozwoju.

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

Savills w Polsce istnieje od 2004 roku i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych. Zatrudnia ponad 130 osób w czterech biurach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Imponujący rozwój Savills w Polsce został doceniony m.in. przyznaniem tytułu „Doradcy Roku” w konkursie Prime Property Prize 2019.

SIG Sp. z o.o. jest częścią SIG plc – międzynarodowego dystrybutora materiałów i systemów budowlanych, istniejącego od 1956 roku i notowanego na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na rynku polskim istnieje już prawie 30 lat. Spośród innych firm w branży SIG wyróżnia profesjonalne doradztwo, sprawna i szybka obsługa oraz terminowe dostawy. Posiada ponad 50 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Sieć dystrybucyjna firmy obejmuje cały kraj. SIG dostarcza produkty zarówno do indywidualnych, jak i instytucjonalnych odbiorców, od małych obiektów po potężne inwestycje. W roku 2016 uruchomiła nowoczesną platformę e-commerce, która umożliwia wygodne zakupy przez Internet.

Skip to content