Przygotowując nowe projekty, starając się dostosować je do oczekiwań odbiorców, każdy projektant musi brać pod uwagę nie tylko preferencje klienta, ale także szereg wymogów, jakie powinien spełniać nowoczesny obiekt. Zgodnie z najnowszymi trendami, nie wystarczy, aby był on jedynie interesujący pod względem architektonicznym, czy oryginalny, ale przede wszystkim funkcjonalny i dostosowany do potrzeb wszystkich osób w nim przebywających.

Jednym z popularniejszych ostatnio rozwiązań jest montaż na terenie budynków punktów czerpalnych wody pitnej. Mogą to być różnego rodzaju instalacje: stojące, naścienne, wnękowe, czy nablatowe – ich wspólną cechą jest wykorzystanie do ich zasilania wody prosto z sieci wodociągowej. Dzięki tzw. źródełkom, stacjom czy dystrybutorom wody pitnej obiekt spełnia wymagania mówiące o zapewnieniu nieograniczonego dostępu do wody pitnej wszystkich spragnionych w trakcie pracy, nauki, czy gościom. Te ekologiczne urządzenia, dzięki wykorzystaniu wody kranowej, ale także dzięki swoim unikalnym konstrukcjom, przyczyniają się do redukcji plastikowych odpadów: kubeczków, butelek, które dostają się w zatrważających ilościach każdego dnia na całym świecie do środowiska i pozostaną w nim na setki lat.

Przy wyborze tego typu rozwiązań bardzo istotny jest wybór urządzeń jak najlepszej jakości, które nie tylko będą się świetnie prezentowały, ale także długo służyły przy nakładzie niewielkiej siły na ich czyszczenie i konserwację. Pamiętać należy także o tym, aby wybierać takie produkty, które będą służyć wszystkim – dzieciom, osobom na wózkach inwalidzkich, niedowidzącym, starszym. Te wszystkie aspekty uwzględniają urządzenia zawarte w ofercie marki ZDROJOWNIA, która od lat dostarcza źródełka do szkół, biurowców, zakładów pracy, czy na tereny przestrzeni publicznej. Na stronie www.zdrojownia.pl znaleźć można szereg ciekawych rozwiązań, przykłady zastosowań oraz przydatne informacje dotyczące wody kranowej. Warto wejść i dowiedzieć się więcej.

Podobne informacje