PERFLOW S.A. jest wyłącznym przedstawicielem Firmy PERMAVOID LIMITEDPROFLOOR EUROPE na terenie Polski.

PERMAVOID z siedzibą w Anglii, jest producentem specjalistycznych produktów tworzących innowacyjny, ekologiczny system podbudowy i drenażu PERMAVOID. Jest to niezwykle odporny na nacisk system do wzmocnienia podłoża i czasowej retencji wody.

Zastosowanie systemu Permavoid nie wymaga konieczności uzyskania pozwolenia wodnoprawnego.

Systemy wykorzystywane są do budowy dróg, ulic, parkingów, obiektów sportowych, ścieżek i dróg rowerowych, zielonych dachów czyli wszędzie tam gdzie istnieje problem zagospodarowania wody deszczowej. Oferta obejmuje ponadto: systemy odwodnień liniowych,  skrzynki retencyjno – rozsączająceseparatory oleju, geowłókniny oraz bogaty asortyment wyposażenia systemowego.

U podstaw sukcesu firmy leży ponad 10 letnie doświadczenie w opracowywaniu i realizacji inwestycji polegających na tworzeniu zrównoważonych systemów melioracyjnych w całej Europie i w USA.

Siła rozwoju firmy polega na innowacyjności proponowanych rozwiązań. Bliski kontakt z klientem pozwala na znalezienie optymalnych w danym terenie, zgodnych z lokalnymi przepisami planistycznymi propozycji. Poszczególne serie produktów są dostosowane do specyficznych potrzeb różnych segmentów rynku. Grupa doświadczonych inżynierów jest zawsze gotowa do udzielenia konkretnych porad.

PERFLOW S.A. jako wyłączny przedstawiciel w Polsce holenderskiego producenta PROFLOOR EUROPE/PFS EUROPE B.V.oferuje również różnego rodzaju systemy ochrony nawierzchni  –  z trawy naturalnej, sztucznej, tymczasowe drogi itp.

Zapraszamy na strony – www.perflow.pl , www.pro-floor.pl oraz Facebooka – PerflowSA

Podobne informacje