• 29 marca 2021

Panattoni dostarczy ponad 30 000 mkw. dla Reynaers Aluminium

Panattoni dostarczy ponad 30 000 mkw. dla Reynaers Aluminium

Panattoni dostarczy ponad 30 000 mkw. dla Reynaers Aluminium 1024 684 PLGBC

Materiał partnera

Panattoni zrealizuje kolejny zakład produkcyjno-magazynowy w regionie warszawskim. Firma dostarczy ponad 31 000 mkw. dla Reynaers Aluminium – jednego z europejskich liderów innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań aluminiowych przeznczonych do produkcji okien, drzwi i ścian osłonowych. Budynek powstanie w Urzucie – 30 km od Warszawy – na działce wybranej dla klienta. Obiekt będzie miał dwie wysokości: 10 metrów w części magazynowej i do 14 metrów w części produkcyjnej.

Powierzchnia biurowa wyniesie 2 500 mkw. Część przemysłowa zajmie łącznie 28 500 mkw. i zostanie podzielona na magazyn o wysokości 10 m i część produkcyjną, gdzie wysokość budynku osiągnie do 14 m w świetle. Dzięki tej inwestycji Reynaers Aluminium będzie mógł zwiększyć zatrudnienie nawet o 30 proc.

Reynaers Aluminium to europejski producent innowacyjnych systemów aluminiowych dostarczający produkty dla rynków budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i przemysłowego, a ich rozwiązania spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Inwestycję komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni: – Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania Reynaers Aluminium potrzebują nowoczesnego budynku zrealizowanego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, który możemy dostarczyć dzięki ogromnemu doświadczeniu całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nowoczesne rozwiązania w kolejnej branży.

Nowy obiekt Reynaers Aluminium to zakład produkcyjno-magazynowy z licznymi udogodnieniami, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i estetycznymi, dedykowanymi klientom firmy i jej pracownikom. Oprócz nowoczesnego obiektu, firma zyska także atrakcyjną lokalizację, zapewniającą idealną ekspozycję na trasę S8.