• 30 października 2020

PLGBC Partnerem Merytorycznym programu Builder For The Future

PLGBC Partnerem Merytorycznym programu Builder For The Future

PLGBC Partnerem Merytorycznym programu Builder For The Future 438 542 PLGBC

Builder For The Future to społeczny program edukacyjny organizowany przez redakcję magazynu BUILDER. Jego celem jest wspieranie młodych architektów i inżynierów budownictwa w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji. Ważnym elementem programu jest ułatwianie młodym ludziom poznawania różnych sektorów branży budowlanej, działających w tych sektorach firm, a tym samym oczekiwań rynku i przyszłych pracodawców. PLGBC dołączyło do programu jako Partner Merytoryczny.

Program ma ułatwiać rozpoczęcie kariery zawodowej. „Builder For The Future” skierowany jest zarówno do studentów wydziałów architektury, jak i budownictwa, do młodych architektów i inżynierów różnych specjalizacji.

Dla sprawniejszej realizacji program podzielony jest na 2 programy branżowe adresowane do poszczególnych grup:

  • KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW: Poznaj szczegóły
  • KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW: Poznaj szczegóły
  • WSPÓLNE ZADANIE ARCHITEKTONICZNO–INŻYNIERSKIE: WYZWANIE, KTÓRE ŁĄCZY. Architektoniczno-inżynierski projekt koncepcyjny stanowiący dla autorów wyzwanie, będący zarówno autorską propozycją spojrzenia na architekturę, jak i autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego. Poznaj szczegóły

Do wygrania nagrody pieniężne oraz promocja najlepszych projektów na łamach miesięcznika BUILDER. Termin nadsyłania prac upływa 2 lutego 2021 roku.

Program jest realizowany we współpracy z najważniejszymi organizacjami branżowymi i wiodącymi firmami działającymi w obszarze szeroko rozumianego budownictwa i architektury. Program wspierają swoją wiedzą, doświadczeniem i autorytetem wybitni polscy inżynierowie i architekci. Tworzą oni grupę Mentorów. Biorą również udział w pracach Kapituł konkursów. We współpracę zaangażowane są również wydziały architektury i budownictwa najważniejszych polskich uczelni publicznych i prywatnych.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu www.builder4future.pl

W broszurze Builder for the Future znajdziesz więcej informacji, a także poznasz Partnerów Strategicznych Programu dla Młodych Architektów i Inżynierów.