• 7 kwietnia 2023

Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022”

Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022”

Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022” 1024 683 PLGBC

Materiał partnera

W czasie uroczystej Gali Finałowej Builder Awards, która odbyła się 16 marca 2023 roku w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie, Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika „Builder” przyznały wyróżnienia za ubiegły rok. Firma Tremco CPG Poland otrzymała tytuł „Budowlana Firma Roku 2022” w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Chemia budowlana, a dyrektor zarządzająca spółki, Barbara Radziwon, odebrała wyróżnienie specjalne – „Osobowość Branży Budownictwo 2022”.

Tremco CPG Poland działa na polskim rynku od 1994 roku, z czego przez prawie 20 lat pod nazwą Flowcrete Polska. Firma przez niemal trzy dekady działalności zbudowała silną pozycję na rynku jako producent wytrzymałych systemów posadzkowych dla przemysłu, wodoszczelnych i elastycznych posadzek parkingowych oraz efektownych posadzek dekoracyjnych. Od 2019 roku spółka znacznie poszerzyła zakres działalności i obecnie tworzy polskie biuro CPG Europe – grupy łączącej czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit i Nudura.

Tytuł „Budowlana Firma Roku” jest przyznawany przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika  „Builder” przedsiębiorstwom z branży budowlanej w uznaniu ich rozwoju i pozycji na rynku. W uzasadnieniu wyróżnienia i tytułu „Budowlana Firma Roku 2022” dla Tremco CPG Poland redakcja podkreśliła, że nagroda ta jest „potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności firmy na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć w pełnym wyzwań 2022 roku”.

Wyróżnienie specjalne „Osobowość Branży Budownictwo 2022” przyznane Barbarze Radziwon, która jako dyrektor zarządzająca CPG Eastern Europe stoi na czele Tremco CPG Poland oraz odpowiada za działalność grupy w całej Europie Środkowej i Wschodniej, to wyraz uznania dla jej „osobistych, menedżerskich sukcesów w zarządzaniu firmą na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku, a także skuteczności realizowanej strategii biznesowej”.

Cieszę się z wyróżnień przyznanych naszej firmie przez miesięcznik „Builder”. Mamy dużą satysfakcję z tego, że mimo wyzwań rynkowych związanych z pandemią oraz konfliktem zbrojnym w Ukrainie konsekwentnie realizujemy długofalową strategię wzrostu. Nasze centrum produkcyjno-dystrybucyjne w Warszawie jest obecnie głównym zakładem wytwarzającym posadzki żywiczne Flowcrete w Europie. Od 2021 roku zwiększyliśmy w nim wolumen produkcji żywic epoksydowych i poliuretanowych o 300%. Zbudowaliśmy silną pozycję marki Flowcrete na rynku i jako wyraz zaufania zostało nam powierzone zarządzanie wszystkimi markami CPG Europe w regionie. Obecnie dzięki szerokiej ofercie materiałów i technologii dla budownictwa oraz wsparciu technicznemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać największe inwestycje w Polsce i Europie powiedziała Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca CPG Eastern Europe.

Barbara Radziwon jest związana z firmą od 23 lat. Od 2009 roku zarządza spółką Flowcrete w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej, a od 2019 roku – wszystkimi markami CPG Europe w regionie.

Tremco CPG Poland Sp. z o.o. tworzy polski oddział CPG Europe.

Skip to content