• 14 marca 2020

WELL by Skanska

WELL by Skanska

WELL by Skanska 480 674 PLGBC

Materiał Partnera

Miejsce pracy powinno inspirować, pobudzać kreatywność, ułatwiać nawiązywanie kontaktów – tak napisaliśmy w eseju do pierwszej na rynku książki o filozofii WELL. Publikację wydaną przez spółkę biurową Skanska objęliśmy swoim patronatem.

Najnowsza publikacja #WELL by Skanska zaprasza czytelników w podróż przez wszystkie siedem aspektów certyfikatu WELL. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, co to jest zdrowe środowisko pracy i jak stymulować jego rozwój.

Miejsce, w którym pracujemy, to o wiele więcej niż biuro. Większość z nas spędza ok. 90% czasu wewnątrz budynków. Rzadko się zastanawiamy, w jaki sposób nasza biurowa codzienność wpływa na samopoczucie.

Czy dostęp do roślin, sztuki, pełnowartościowego jedzenia podnosi komfort pracy i zwiększa nasze twórcze siły? Oczywiście! W książce poznacie praktyczne porady ekspertów z zakresu WELL i well-being’u. Swoimi doświadczeniami podzielili się m.in. Alicja Kuczera – CEO PLGBC, Bartosz Marcol – WELL AP, WELL Faculty, ekspert PLGBC, Karina Furga-Dąbrowska – Europe Chief Mindfulness Officer, Partner w kancelarii Dentons i Jagna Niedzielska – doradca kulinarny, propagatorka idei zero waste.

Polecamy bezpłatną wersję on-line książki #WELL by Skanska.