• 18 maja 2023

Witamy w gronie Członków PLGBC

Witamy w gronie Członków PLGBC

Witamy w gronie Członków PLGBC 960 720 PLGBC

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Do grona członków PLGBC dołączyli:

dwegroup.pl
CZŁONEK PREMIUM

DWE Group od ponad 13 lat dostarcza na warszawski rynek nowoczesne i funkcjonalne projekty mieszkaniowe. Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku pod szyldem SP Invest. Od tego czasu spółka zrealizowała 18 inwestycji oraz przekazała klientom ponad 80 tys. mkw. mieszkaniowej (PUM) w takich dzielnicach, jak: Praga Południe, Praga Północ, Ursus, Wawer, Targówek i Białołęka.

W 2023 roku, w związku ze wzrostem skali biznesu oraz dalszymi szeroko zakrojonymi planami rozwoju, władze firmy zdecydowały o przekształceniu struktury i zmianie nazwy na DWE Group. Nowy skład właścicielski zapewnia znaczne zwiększenie zakresu działalności spółki oraz jej potencjału rozwojowego. Dzięki dokonanym modyfikacjom możliwe jest inwestycyjne przyspieszenie oraz wejście na rynek najmu instytucjonalnego.

ADREM PSA zajmuje się szeroko pojętą dekarbonizacją przedsiębiorstw. W ramach tego:

  • wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu strategii dekarbonizacji oraz w przejściu od wysokopoziomowych celów do praktycznych działań,
  • opracowuje koncepcję transformacji energetycznej obiektów,
  • wskazuje sposoby poprawy efektywności energetycznej,
  • audytuje i optymalizuje proces zarządzania odpadami i emisjami,
  • oferuje wsparcie w realizacji planu dekarbonizacji od procesu koncepcji, przez projektowanie, aż do nadzoru nad realizacją inwestycji.

Globalworth jest giełdową spółką nieruchomościową działającą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną na alternatywnym rynku inwestycyjnym (AIM) – submarkecie głównego rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie. Firma jest czołowym inwestorem sektora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej, dzięki wiodącej pozycji zarówno w Rumunii, jak i w Polsce. Globalworth inwestuje w wysokiej jakości nieruchomości biurowe i parki logistyczne w pierwszorzędnych lokalizacjach, dzięki czemu uzyskuje dochody z najmu powierzchni prestiżowym najemcom z całego świata. Firma buduje nieruchomości, nabywa je, a także bezpośrednio nimi zarządza. Posiada portfel aktywów o wartości 3,2 mld euro (według stanu na 31 grudnia 2022 roku) zarządzany przez 260 specjalistów na Cyprze, Guernsey, w Rumunii i Polsce. Około 96,4 proc. portfolio to nieruchomości komercyjne, głównie biurowe, wynajęte szerokiej gamie około 700 międzynarodowych i krajowych firm. W Rumunii spółka posiada nieruchomości w Bukareszcie, Timisoarze, Konstancy i Pitești. Z kolei w Polsce działa w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie www.globalworth.com oraz w kanałach Facebook, Instagram i LinkedIn.

Skip to content